УАБС НБУ продовжує участь у проекті «Академічна програма SAS для ВУЗів»

15 квітня на базі кафедри економічної кібернетики розпочалися заняття з факультативного курсу «Аналіз, моделювання та прогнозування в SAS».

У рамках проекту «Академічна програма SAS для ВУЗів», координатором якої є декан факультету банківських технологій, д.е.н. Д’яконова І.І., кафедрою економічної кібернетики організовано черговий курс для студентів старших курсів «Аналіз, моделювання та прогнозування в SAS» (керівник від кафедри – Перхун Л.П.).

До групи слухачів увійшли студенти 4-5 курсів усіх економічних спеціальностей ДВНЗ «УАБС НБУ». Заняття проводяться в спеціалізованій лабораторії SAS асистентами кафедри економічної кібернетики Яременко Н.С. та Синявською О.О. Курс розрахований на 40 годин та передбачає одержання сертифікату.

Сподіваємось, що всі слухачі успішно завершать даний курс, а отримані знання та уміння будуть сприяти підвищенню їх конкурентоздатності на ринку праці.

Інформацію підготувала
асистент кафедри економічної кібернетики