Освітні програми магістерського ступеня

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА»

Освітня програма розроблена відповідно до місії та стратегії університету, спрямована на здобуття студентами поглиблених теоретичних знань і практичних навичок у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, математичного моделювання та прогнозування сучасних соціальних і економічних процесів, що дасть їм можливість застосовувати математичні методи, моделі та інформаційно-комунікаційні технології у дослідженнях економічних та соціальних процесів, оцінювати можливі ризики, соціально-економічні наслідки управлінських рішень, використовувати наукові підходи до формування та обґрунтування ефективних стратегій в економічній діяльності, розробляти сценарії та стратегії розвитку для економічних систем різного рівня.

Економісти-кібернетики та бізнес аналітики входять до списку найбільш затребуваних професій як сучасності, так і майбутнього.

Наші випускники вирішують завдання:

• практичного застосування та розробки прикладного програмного забезпечення для функціонування бізнесу;
  • збору та обробки великих масивів економічних даних та формування відповідних аналітичних висновків;
  • застосування інформаційних систем для покращення ефективності бізнесу;
  • формування прогнозів та сценаріїв розвитку економічної ситуації як на рівні підприємства, так і країни в цілому.

Надаємо тільки практичні навички з мов програмування, розробки web-сайтів, роботи з базами даних, застосування Великих даних та Штучного інтелекту в економічній діяльності.

Після випуску ви зможете працювати:

• фінансово-економічними та системними аналітиками;
  • експертами з питань комп’ютеризації, програмістами;
  • консультантами з інформаційних систем у різних сферах (виробництво, фінанси, управління персоналом, логістика);
  • керівниками ІТ підрозділів підприємств.

Затребуваність наших випускників гарантується високим рівнем фундаментальної економічної, математичної та комп’ютерної підготовки.

Форма навчання: денна

Тривалість навчання: 1 рік 4 місяці.

Стажування та паралельне навчання в університетах Італії, Німеччині, Польщі та інших країнах світу.

Освітньо-професійна програма “Економічна кібернетика” освітнього ступеня “магістр” 2022 р.

Керівник робочої проектної групи (гарант освітньої програми):

1. Миненко Сергій Володимирович

Члени робочої проектної групи:

1. Боженко Вікторія Володимирівна
  2. Діденко Ірина Вікторівна
  3. Петренко Каріна Юріївна (здобувач освіти)
  4. Клімов Сергій Володимирович (зовнішній стейкхолдер)

Зовнішні рецензенти:

1. Терещенко Світлана Іванівна – доктор економічних наук, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності),
    доцент, Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри економіки;
  2. Агаджанова Світлана Володимирівна – кандидат технічних наук, 05.04.13 – гідравлічні машини та гідропневмоагрегати, доцент, Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри кібернетики та інформатики;
  3. Перхун Лариса Петрівна – кандидат педагогічних наук, 13.00.09 – теорія навчання, доцент, Національна академія статистики, обліку та аудиту, завідувач сектору дистанційного навчання.