ЕРАЗМУС+ Jean Monnet (Розвиток цифрових компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів: кращі європейські практики для України)

Модуль Жана Моне на тему «Розвиток цифрових компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів: кращі європейські практики для України» (101127435 – EU_DIGIT)

Команда проєкту

Костянтин Гриценко, к.т.н., доцент, кафедра економічної кібернетики

Валерій Яценко, к.т.н., доцент, кафедра економічної кібернетики

# EU_DIGIT

Jean Monnet Module

2023-2026

Тривалість проєкту

01.09.2023-30.08.2026

Головна мета

Оволодіння кращими практиками європейських країн у сфері розвитку компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів та розроблення механізмів їх впровадження в Україні.

Завдання

1. Розробка трьох навчальних курсів: «Економічна інформатика», «Web-дизайн», «Організація комп’ютерних мереж в економіці та бізнесі».
  2. Проведення серії вебінарів, спрямованих на формування цифрових компетентностей.
  3. Організація міжнародної інтернет-конференції «Цифрові навички: виклики та можливості», форуму «Майбутнє цифрових навичок» та хакатону «Цифровий виклик».
  4. Публікація результатів досліджень в фахових вітчизняних та зарубіжних журналах. Публікація навчальних видань за темою.

Проєктна активність