Викладачі та студенти кафедри економічної кібернетики взяли участь в онлайн-конференції UAFIN.TECH: reImagine the Future, що проводилася Ukrainian Fintech Association

Учасники конференції UAFIN.TECH: reImagine the Future, присвяченої розвитку інновацій в Україні та світі, кібербезпеці та фінтеху, мали можливість ознайомитися з питаннями регулювання цифрових фінансів у Європейському Союзі, майбутньому банківської справи та фінтеху, підходів до кібербезпеки для фінтеху, Європейської екосистеми фінтеху, майбутньому кібербезпеки та цифрової трансформації.

Даний захід проведено в рамках вивчення дисципліни «Економічна інформатика», що реалізується в рамках модулю Жана Моне «Розвиток цифрових компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів» (#EU_DIGIT).