Навчальний центр ІТ компанії QATestLab

Навчальний центр ІТ компанії QATestLab на базі кафедри економічної кібернетики

Практично-орієнтовна підготовка студентів є нагальною вимогою сучасного ринку праці. Позиція тестувальника  сьогодні  є одним з найбільш швидких способів розпочати кар’єру в сфері ІТ.

З метою підвищення якості ІТ-підготовки студентів освітньої програми «Економічна кібернетика та бізнес аналітика», укладено Меморандум між Сумським державним університетом і ІТ-компанією QATestLab та створено навчальний центр компанії QATestLab на базі кафедри економічної кібернетики.

Мета меморандуму – співробітництво Сторін в галузі освіти і підготовки кваліфікованих фахівців в ІТ-галузі, обмін досвідом у розвитку передових методів і технологій навчання.

QATestLab – аутсорсингова IT-компанія, що надає повний спектр послуг тестування програмного забезпечення. Працює на ринку незалежного тестування, виконуючи перевірку якості продуктів (від інтернет-магазинів до ігрових платформ і банківських систем) для замовників з країн Європи, Америки, Азії. Гасло компанії – «Quality is a rule!»

Відповідно до Меморандуму, кафедра економічної кібернетики має право на використання в навчальному процесі матеріалів навчального курсу «Software testing for Universities» та право доступу до софтверної інфраструктури забезпечення навчального процесу зазначеного курсу на безоплатній основі.

Навчальна онлайн-платформа WEB 100.Platform, матеріали навчального курсу «Software testing for Universities», доступ до софтверної інфраструктури забезпечення навчального процесу використовуються при вивченні здобувачами вищої освіти дисципліни «Введення в тестування програмного збезпечення» (викладач – доцент Яценко В.В.),

Після вивчення дисципліни, студенти мають можливість пройти тестування та, у разі виконання вимог проходження тестування, отримати сертифікат від компанії QATestLab та пройти співбесіду з метою працевлаштування.

Вже стали традиційними зустрічі студентів освітніх програм «Економічна кібернетика», «Бізнес аналітика», «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» з представниками компанії QATestLab. Під час таких зустрічей особлива увага приділяється  розвитку сучасного ІТ ринку, професії розробника та тестувальника програмного забезпечення, проходженню співбесіди для працевлаштування, необхідності розвитку soft skills для майбутнього фахівця.

Детальна інформація щодо компанії QATestLab –  https://qatestlab.com

Інформація щодо вакансій – https://career.qatestlab.eu/

Адреса для листування з питань працевлаштування –jobs@qa-testlab.com

Кафедра економічної кібернетики щиро вдячна компанії QATestLab за постійну співпрацю!