Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт

Переможці та учасники фінального етапу Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

2021 рік

Світлична А.О. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна аналітика та статистика”, нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Ліцман М.А. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна аналітика та статистика”, нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Шрамко Е.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економіка”, нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: асистент Миненко С.В.

2020 рік

Радько В.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна аналітика та статистика”, нагороджена дипломом І ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Скринька Л.О., Дятленко А.О. — учасниці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна кібернетика”. Науковий керівник: к.е.н, старший викладач Пушко О.О.

2019 рік

Скринька Л.О., Клімов С.В. — переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна кібернетика”, нагороджені дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Орехова Я.В., Бояджян М.М. — учасниці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна кібернетика”. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Ревенко А.В. — учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна аналітика та статистика”. Наукові керівники: викладач-стажист Миненко С.В. та к.е.н., доцент Маценко О.М.

Радько В.В. — учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна аналітика та статистика”. Наукові керівники: викладач-стажист Миненко С.В. та к.е.н., доцент Маценко О.М.

2018 рік

Бояджян М.М. — учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Економічна кібернетика”. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

2017 рік

Клімов С.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика», нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: д.е.н, доцент Кузьменко О.В.

Миненко С.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика», нагороджений дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, старший викладач Синявська О.О.

2016 рік

Коркішко А.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Математичні методи, моделі в економіці”, нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

Коркішко А.В. — переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Інформаційні технології”, нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.

2015 рік

Коркішко А.В. — призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт від компанії SAS Institute Україна. Науковий керівник: к.е.н, доцент Яровенко Г.М.