Участь студентів у  вебінарі «Оптимізація процесів за допомогою Kanban: від дошки до метрик потоку»

18.12.2023 року студенти групи ЕК-01а спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Економічна кібернетика та бізнес-аналітика») в рамках вивчення дисципліни «Системний аналіз та економічна кібернетика» відвідали вебінар «Оптимізація процесів за допомогою Kanban: від дошки до метрик потоку». Вебінар був присвячений проблематиці керування проєктами та командами, оптимізації робочих процесів і Agile-управлінню. Під час вебінару було розглянуто питання: «Як налагоджувати та використовувати Kanban-дошку для візуалізації робочого процесу?», «Як виявляти та коригувати можливі «вузькі» місця?», «Як збирати та аналізувати ключові Flow Efficiency метрики для вдосконалення продуктивності?» Вебінар було проведено Certified SCRUM Manager «EPAM» Наталією Градобик.