Захист кваліфікаційних магістерських робіт освітньої програми Економічна кібернетика

20 та 21 грудня відбулися успішні захисти магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 051 «Економіка» (Економічна кібернетика). У ході захисту студенти представили свої роботи, які стосувалися актуальних питань у сфері економіки, зокрема тем автоматизованого аналізу фінансових звітів компаній з використанням машинного навчання, економіко-математичного моделювання сприйняття корупції в Україні, автоматизованого аналізу класифікації та управління відгуками на товари за допомогою штучного інтелекту, комплексного дослідження ринку вищої освіти в країнах Європи тощо.
До екзаменаційної комісії увійшли завідувач кафедри економічної кібернетики, к.е.н., доцент Койбічук В., д.е.н., доцент Яровенко Г., д.е.н., професор Бойко А. та представник роботодавців Радовіченко О.
Під час захисту магістри кафедри економічної кібернетики продемонстрували високий теоретичний і практичний рівень підготовки. Члени комісії відзначили високу якість та глибину досліджень у роботах випускників.
Кафедра економічної кібернетики вітає студентів із успішним захистом дипломних робіт і бажає їм плідної професійної діяльності у майбутньому!