Виконавці проєкту Жан Моне «Розвиток цифрових компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів: кращі європейські практики для України» прийняли участь у кластерному семінарі Національного Erasmus+ офісу в Україні «Вивчення та поширення європейських студій в Україні: успішні практики, виклики та перспективи»

15 жовтня 2024 року в рамках Всеукраїнських #ERASMUSDAYS 2024 відбувся кластерний семінар Національного Erasmus+ офісу в Україні на тему “Вивчення та поширення європейських студій в Україні: успішні практики, виклики та перспективи”. Метою кластерного семінару було:

✓ знати і розуміти вплив європейських студій на розвиток освітньо-наукового потенціалу закладів вищої освіти та на державні політики в Україні;

✓ забезпечувати синергію та співпрацю між проєктами Жан Моне та з іншими проєктами Програми ЄС Еразмус+ в Україні.

Координатор проєкту “Розвиток цифрових компетентностей фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів: кращі європейські практики для України” Гриценко К.Г. розповів про мету, завдання та цільову аудиторію проєкту та досягнуті поточні результати.