Викладачі та студенти кафедри економічної кібернетики прийняли участь в онлайн-конференції Digital Banking, що проводилася Ukrainian Fintech Association

Учасники конференції Digital Banking, присвяченої цифровому банкінгу та фінансовим технологіям (FinTech), мали можливість ознайомитися з перспективними напрямками цифровізації банківського сектору України. На конференції розглядалися питання європейського досвіду відкритого банкінгу та EU Payment Services Directive (PSD2), еволюції необанків, розвитку цифрових навичок, регулювання цифрових активів, токенізації, співпраці банків та стартапів, технологій штучного інтелекту в банкінгу, міграції в хмару.

Даний захід проведено в рамках вивчення дисципліни «Економічна інформатика», що реалізується в рамках модулю Жана Моне «Розвиток цифрових компетенцій фахівців цифрової економіки та бізнес-лідерів» (#EU_DIGIT).