Анонс лекції: “ІТ-консалтинг та впровадження ERP-систем – престижна та цікава сфера”

Шановні студенти СумДУ!

Запрошуємо вас на захопливу лекцію, присвячену актуальним темам в сфері ІТ-консалтингу та бізнес-технологій, що відбудеться 30 жовтня о 13:00 у Zoom. Ви дізнаєтеся про сучасні тренди бізнес-софту, зокрема ERP-систем, та про їх ключову роль у розвитку підприємств.

Лекція буде охоплювати наступні важливі питання:

• Що таке ERP-система? Чому це ключова система для будь-якої компанії?
  • Як ERP-система впроваджується – основні кроки проєктної методології та принципи побудови проєктної команди.
  • Які знання з ваших поточних курсів актуальні для професії професії ERP-консультанта?

Ця лекція буде корисною для всіх, хто цікавиться кар’єрними можливостями в ІТ та консалтингу, а також для тих, хто хоче краще зрозуміти, як знання, отримані в університеті, можуть стати основою для успішної професійної діяльності у майбутньому.

дата та час: 30 жовтня о 13:00

🤝 посилання на зустріч: Zoom

🆔 ідентифікатор конференції: 857 6883 6042

🔒 код доступу: 592376

🙂 лектор: Віталій Курдюмов, Співзасновник Clarity Ukraine, 23 роки у бізнесі з впровадження систем управління ресурсами (ERP), з них 20 років з продуктами Microsoft Dynamics.

Можливо, це – ваш перший крок на зустріч майбутній успішній кар’єрі ERP консультанта?