Асистент кафедри брав участь у серії вебінарів з використання БД Web of science core collection

Час здобувати нові знання!

Упродовж 8-11 вересня 2020 року асистент кафедри економічної кібернетики Кушнерьов О.С. брав участь у вебінарах щодо можливостей використання ресурсів платформи Web of Science Core Collection з метою їх ефективного використання у своїй науковій та інноваційній діяльності.

Організатором вебінарів є компанія Clarivate Analytics. Лектором занять виступила Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії.

Теми, які висвітлювалися під час під час вебінарів:

• відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання;
  • використання Web of Science Core Collection для наукової роботи;
  • публікаційна стратегія науковця;
  • можливості аналітичного інструменту InCites (оглядовий вебінар про можливості використання аналітичного інструменту InCites закладами вищої освіти і науковими установами України).

По закінченню вебінарів Кушнерьов О.С. отримав відповідні сертифікати, а також актуальні знання для подальшого застосування під час написання дисертації та в цілому у власній науковій роботі.

Записи вебінарів українською мовою, підготовлені експертами компанії Clarivate Analytics, розміщені на каналі в Youtube за посиланням.