Боженко Вікторія взяла участь у міжнародній конференції у м. Прага

9 грудня 2022 року у м. Прага (Чеська Республіка) на базі Prague City University відбулася міжнародна конференція «Антикорупційні заходи для прискорення досягнення Цілей сталого розвитку», в якій приймала участь к.е.н., доцентка Вікторія Боженко.

Конференція проходила у змішаному форматі та присвячена Всесвітньому дню боротьби з корупцією.

Вікторія Боженко виступила з доповіддю на тему «Will corruption hinder achieving net zero?».

У своїй доповіді Вікторія Боженко проаналізувала світові тенденції щодо кліматичного фінансування та місце корупції в цих процесах, представила результати використання аналізу виживання для оцінювання ефективності кліматичних програм та відмітила загрози, які несе корупція у сфері фінансування змін клімату.

Всі учасники конференції підкреслили важливість і своєчасність означеного наукового заходу, його наукову і практичну спрямованість.