Добірка безкоштовних онлайн-курсів з відеомонтажу

Хочете вдосконалити свої навички відеомонтажу? Тоді вам стане у пригоді список безкоштовних онлайн-курсів, які допоможуть ефективно обробляти відео та оволодіти навичками монтажу. Незалежно від того, чи є ви новачком, чи хочете вдосконалити свої навички, ці курси пропонують цінну інформацію та практичні заняття.

📹 «Режисер монтажу» на платформі «Дія.Освіта». Цей курс навчить вас редагувати, знімати та просувати відео в соціальних мережах. Ви навчитеся користуватися програмами для редагування, додавати музику та графіку, а також залучати аудиторію за допомогою цікавих історій.

📹 Understanding the Essentials of Video Production на платформі Alison. Цей курс охоплює розробку контент-стратегії для відеоматеріалів, планування та зйомку сцен, монтаж відео та роботу зі спеціалізованим обладнанням. Це вичерпний посібник з основ відеопродакшну.

📹 Video Editing Basics на платформі Great Learning. Тут ви навчитеся знімати, монтувати та вдосконалювати відео за допомогою професійних програм. Курс також охоплює принципи та типи редагування, забезпечуючи міцну основу для всіх, хто цікавиться відеомонтажем.

📹 «Вивчаємо Premiere Pro. Від початківця до майстра» на платформі Manifest. Цей курс присвячений програмі Adobe Premiere Pro, де ви навчитеся налаштовувати параметри, створювати пресети, використовувати анімацію у фільмах та налаштовувати рухи камери. Він ідеально підходить для тих, хто хоче освоїти один із провідних інструментів для редагування.

Здобувайте нові навички та надихайтеся на творчість з цими чудовими курсами!

Інформація підготовлена за матеріалами S-Play