Google запрошує на змагання з машинного навчання Kaggle

Компанія Google оголошує конкурс Kaggle, орієнтований на людей, які цікавляться машинним навчанням, що надає фантастичну можливість попрактикуватися і відточити свої навички на реальних або наближених до реальності завданнях. 🗓️ Змагання стартує 17 червня і триватиме два тижні, протягом яких учасники зможуть продемонструвати свою майстерність у галузі машинного навчання.

🤖 Kaggle, відома платформа для проведення змагань, об’єднує науковців з даних з усього світу, щоб продемонструвати свої навички, отримати нагороди та просунути свою кар’єру. На Kaggle ви можете знаходити та публікувати набори даних, досліджувати та будувати моделі, співпрацювати з іншими дослідниками даних та інженерами з машинного навчання, а також безперервно вчитися.

👥 Хто може взяти участь?

• всі, хто цікавиться машинним навчанням і прагне застосувати свої навички;
  • дослідники в галузі штучного інтелекту;
  • фахівці зі знанням Python та англійською мовою на рівні не нижче середнього;
  • досвідчені ІТ-фахівці, які хочуть перевірити свої навички в машинному навчанні;
  • студенти технічних спеціальностей, які прагнуть отримати практичний досвід у галузі ML.

🚀 Що отримають учасники?

• практичні навички машинного навчання;
  • покращення портфоліо;
  • зворотній зв’язок від експертів індустрії;
  • можливості для нетворкінгу з іншими фахівцями;
  • цінні призи для 50 найкращих учасників, які досягнуть найкращих результатів у змаганні.

Не пропустіть цей шанс розширити свої можливості в галузі машинного навчання та поспілкуватися з глобальною спільнотою професіоналів-однодумців. Реєструйтеся для участі в змаганнях за посиланням.