Кафедра економічної кібернетики
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ, ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ СУМДУ
Пошук
Close this search box.

#Хто такий бізнес аналітик? (part 3)

Продовжимо серію публікацій #хто_такий_бізнес_аналітик? та поговоримо про необхідні навички для бізнес-аналітика!

  • Той, хто професійно практикує бізнес-аналіз, має вміти вирішувати проблеми, оскільки в природі не існує жодного вільного від них проекту. Загалом будь-який проект із самого початку орієнтований на вирішення конкретних проблем. Завдання бізнес-аналітика — зрозуміти, в чому вони полягають, і визначити обсяг роботи щодо їх усунення.
  • Бізнес-аналітики повинні не лише зібрати інформацію про вимоги від усіх зацікавлених сторін, а й критично її оцінити. Уточнюючі запитання дозволяють виявити реальні проблеми та сформулювати задачі, які представники бізнесу можуть не артикулювати самостійно.
  • Хоча бізнес-аналітик є тільки одним із членів проектної команди та не визначає кінцевої форми продукту, здатність ухвалювати тверді, іноді пов’язані з ризиком рішення для нього є надзвичайно важливою.
  • Бізнес-аналітик повинен бути достатньо незалежним, щоб ухвалювати необхідні проекту рішення, знати, хто відповідає за їхню реалізацію і яким критеріям ця реалізація повинна відповідати.

Відповідаєш усім вищезазначеним якостям? Обирай освітній напрямок «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» на кафедрі економічної кібернетики Сумського державного університету!