СумДУ переміг у конкурсі стартап-шкіл

Вітаємо з визначною перемогою у конкурсному доборі Міністерства освіти і науки України на створення стартап-школи на базі Сумського державного університету!

СумДУ увійшов до списку провідних університетів, які сприятимуть розвитку інноваційної інфраструктури та підтримку стартапів, що дозволить перетворювати наукові ідеї в реальні продукти, надавати фінансова та експертну підтримку стартапам, а також забезпечити співпрацю з інвесторами та бізнесом. Учасником цього важливого проєкту є доктор філософії, старший викладач кафедри економічна кібернетика Кушнерьов Олександр Сергійович.

Щиро вітаємо колектив та бажаємо подальших успіхів у реалізації інноваційних проєктів, нових звершень та лідерських позицій у сфері наукових досліджень!