Традиційні зустрічі з представниками компанії QATestLab

Практично-орієнтована підготовка студентів є дійсно нагальною вимогою сучасного ринку праці. Сучасна економіка і ринок праці постійно змінюються і вимагають від випускників більше, ніж теоретичних знань. Практично-орієнтована підготовка є важливою частиною освіти студентів і допомагає їм краще підготуватися до викликів сучасного ринку праці,  доповнює теоретичні знання студентів, робить їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.

На сучасному ІТ-ринку роль тестувальника програмного забезпечення є дуже важливою  та затребуваною. Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) – це спеціаліст, який відповідає за перевірку якості програмного продукту перед його випуском на ринок. Основна мета тестувальника полягає в виявленні помилок, дефектів та недоліків у програмному забезпеченні, а також у переконанні, що програма відповідає вимогам та очікуванням користувачів.

Студенти освітньої програми «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» вже на 3-му курсі мають можливість вивчати дисципліну «Введення в тестування програмного забезпечення», методичне забезпечення якої здійснює компанія QATestlab – міжнародна аутсорсингова IT-компанія, що надає повний спектр послуг тестування програмного забезпечення.

QATestLab працює на ринку незалежного тестування, виконуючи перевірку якості продуктів (від інтернет-магазинів до ігрових платформ і банківських систем) для замовників з країн Європи, Америки, Азії.

Відповідно до Меморандуму, що підписаний між компанією QATestLab та Сумським державним університетом, кафедра економічної кібернетики отримала право на використання в навчальному процесі матеріалів навчального курсу «Software testing for Universities» та право доступу до софтверної інфраструктури забезпечення навчального процесу зазначеного курсу на безоплатній основі.

Після завершення вивчення дисципліни, здобувачі вищої освіти мають можливість пройти тестування та отримати сертифікат від компанії, а також пройти співбесіду з метою працевлаштування в компанії QATestLab.

Цього року онлайн-презентація компанії QATestLab відбулась 11 вересня о 10.05.  Презентацію провела керівник Тренінгового центру QATestLab – Курмаш Оксана Миколаївна.       Під час презентації студенти отримали багато корисної інформації про професію тестувальника програмного забезпечення,  про компанію, про працевлаштування в компанії,  про  курс «Software testing for Universities» тощо.

На презентації також була присутня спеціаліст Тренінгового центру компанії  QATestLab, випускниця кафедри економічної кібернетики – Посканна Аліна.  Кафедра економічної кібернетики щиро радіє за своїх випускників, які працюють у відомих ІТ компаніях  і бажає їм професійного зростання!

Кафедра економічної кібернетики щиро  вдячна  компанії QATestLab за організовану презентацію та сподівається на продовження плідної співпраці!

Детальна інформація щодо компанії QATestLab –  https://qatestlab.com

Facebook: qatestlab.it.talanty

Telegram: https://t.me/QATestLab_news

Інформація щодо вакансій – https://career.qatestlab.eu/