Microsoft запрошує до участі у IT Challenge

17 жовтня на сайті Imagine Cup 2012 було анонсовано 4 номінації (інші будуть анонсовані найближчим часом), такі як IT Challenge, Game Design (Windows Phone, XBOX) і Software Design. Запрошуємо студентів старших курсів прийняти участь у одній або декількох анонсованих номінаціях. Нагадуємо, що на сайті www.dev-club.in.ua зараз доступні курси з розробки застосунків на Windows Phone 7 на Silverlight та нижче Ви зможете побачити анонс аналогічного курсу з технологій XNA.

Для студентів, які вирішили взяти участь у номінації IT Challenge фірма Microsoft підготувала спеціальні подарунки: всі студенти, які зареєструються для участі в IT Challenge і пройдуть випробувальний (раунд 1) отримають теплу кофту в подарунок. Щоб пройти випробувальний раунд, необхідно взяти участь в одному з опитників, наступний з яких відбудеться 15 листопада 2011.
Деталі номінації і сторінка реєстрації доступні за посиланням.