Участь доцента нашої кафедри у роботі Safeguard Autumn School (SAS-2011)

З 11 по 16 вересня 2001 року у м. Севастополь проходила осіння школа Safeguard Autumn School (SAS-2011), присвячена питанням інформаційної та інфраструктурної безпеки. У роботі даної школи прийняв участь доцент нашої кафедри Домбровський В.С.

Програма школи включала в себе лекції вітчизняних та закордонних науковців, а також презентації результатів проведених наукових досліджень та розроблених магістерських курсів у рамках National Safeware Engineering Network of Centers of Innovative Academia-Industry Handshaking Project TEMPUS-SAFEGUARD. Це міжнародний проект спрямований на:

• розробку навчальних курсів для підготовки висококваліфікованих фахівців і викладацьких кадрів в області safeware engineering;
  • підвищення рівня післядипломної освіти фахівців, які безпосередньо працюють в критичних галузях;
  • надання освітніх та консультаційних послуг.

Лекції були присвячені достатньо широкому колу питань: від проблем вибору архітектури програмного забезпечення до аналізу надійності комп’ютерних систем управління космічними апаратами, але основний акцент було зроблено на сфері критичних комп’ютерних обчислень та інфраструктурної безпеки.

Участь у Safeguard Autumn School (SAS-2011) дозволила встановити нові зв’язки та отримати багато корисної інформації, яка, безумовно, буде використана у навчальному процесі.