Участь студентів кафедри економічної кібернетики в олімпіаді Proggy-Buggy Contest 2022 від компанії DataArt

12 листопада 2022 студенти кафедри економічної кібернетики освітньої програми “Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор” (Олександр Ткаченко, Максим Нешта, Артем Чайкін, Марія Нікоденко) та освітньої програми “Бізнес-аналітика” (Роман Кочережченко) прийняли участь в міжнародній олімпіаді зі спортивного програмування Proggy-Buggy Contest 2022 від компанії DataArt, яка проходила в онлайні форматі.

Учасники мали розв’язати 13 задач за 42 хвилини. Для розв’язання завдань, студенти мали можливість обрати зручну мову програмування: C, C++, Free Pascal, Java , Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript.

Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм перемоги у міжнародній олімпіаді зі спортивного програмування та подальших успіхів у реалізації своїх можливостей!