Участь студентів у  вебінарі «Аналіз вимог в IT-проєктах – для чого це потрібно кожному айтівцю»

07.12.2023 року студенти групи ЕК-21 спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Економічна кібернетика та бізнес-аналітика») в рамках вивчення дисципліни «Технології інтелектуального аналізу даних» відвідали вебінар «Аналіз вимог в IT-проєктах – для чого це потрібно кожному айтівцю». Вебінар був присвячений проблематиці неякісного аналізу вимог, його причинам і наслідкам. Під час вебінару було розглянуто питання: «Що таке вимоги в ІТ проєкті?», «Як з вимогами працюють представники різних спеціальностей?», «Як неякісний аналіз вимог може зафейлити увесь проєкт?» Спікерами вебінару СЕО «DAN.IT education» Столбовою Ксенією, Senior QA Lead «LearnWayPro» Саглам Наталією, QA Senior «LearnWayPro» Романом Гузем було обговорено кейси з власного досвіду.