Участь студентів у  вебінарі  «ChatGPT в дії: практичний посібник для ІТ фахівців»

В рамках вивчення дисципліни «Організація та обробка електронної інформації» студенти групи КС-31 взяли участь  у  вебінарі  «ChatGPT в дії: практичний посібник для ІТ фахівців», який відбувся 5 грудня 2023 року. Під час вебінару було розглянуто питання:

1. Впровадження ChatGPT в проєкті: від теорії до практики.
  2. Як ChatGPT може допомогти у створенні документації.
  3. Практичний досвід використання ШІ в ІТ командах тощо.

Спікерами запрошені представники відомої компанії EPAM з багаторічним стажем  роботи в ІТ галузі:

• Євген Полозіков (Project Manager)
  • Богдан Бандрівський (Senior Delivery Manager)
  • Наталія Богушевська (Software Testing Manager)
  • Андрій Бенч (Senior Data Quality Engineer)
  • Микита Мельник (BA Team Leader)
  • Костянтин Колесник (Business Analysis Manager).

Під час виступів і активних обговорень питань вебінару  спікери розкрили роль штучного інтелекту у вдосконаленні бізнес-аналізу, управлінні проєктами та забезпеченні якості програмних продуктів, звернули увагу  на останні тенденції, виклики та можливості у використанні цих новітніх технологій.

Студенти спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення”  під час вебінару отримали нові знання та алгоритми використання програмних інструментів штучного інтелекту при розробці та супроводженні програмного забезпечення.

Підготував к.т.н., доц. Яценко В.В.