Українська кіберспортивна команда NaVi здобула історичну перемогу на турнірі з Counter-Strike 2

Українські кіберспортсмени Natus Vincere (NaVi) здобули історичний тріумф на PGL Major Copenhagen 2024, ставши першими чемпіонами турніру з Counter-Strike 2. У напруженому фінальному матчі, який відбувся 31 березня, NaVi здолали FaZe Clan з рахунком 2:1, здобувши бажаний титул та головний приз у розмірі $500 000.

Це знакове досягнення не лише зміцнило статус NaVi як потужного гравця в кіберспорті, але й підкреслило значні перспективи українських кіберспортсменів на світовій ігровій арені. Проте на цьому амбіції NaVi не закінчуються, вони уже готуються до участі в майбутньому ESL Pro League S19, який відбудеться на Мальті з 23 квітня по 12 травня. Закликаємо і вас приєднатися до святкування історичної перемоги NaVi та слідкувати за новими захоплюючими досягненнями українських кіберспортсменів!

Джерело зображення: Natus Vincere