Відкрийте для себе світ бізнес-аналітики та дата-аналітики!

Шановні абітурієнти, запрошуємо на навчання на освітні програми кафедри економічної кібернетики Сумського державного університету!
Пропонуємо Вам обрати освітні програми «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» (бакалаврський рівень) та «Економічна кібернетика» (магістерський рівень).
Навчаючись на освітніх програмах кафедри економічної кібернетики Ви зможете опанувати сучасні нетехнічні професії в ІТ-сфері – бізнес-аналітика, дата-аналітика, Data Scientist, project-менеджера, продакт-менеджера, менеджера в IT сфері тощо.
Ви вивчатимете сучасні методи аналізу даних, моделювання та прогнозування. Протягом навчання на Вас чекає робота з сучасними інструментами аналізу даних, зокрема SQL, Python, R, Power BI, MS Excel тощо.
Ми забезпечимо вас знаннями та навичками, необхідними для успіху в сучасному світі бізнесу. Наші курси розроблені з урахуванням реальних потреб ринку. Ви отримаєте можливість працювати з реальними проектами, стажуватися у провідних компаніях та навчатися у професіоналів своєї справи.
Після завершення програми ви зможете працювати аналітиком даних, бізнес-аналітиком, консультантом з управління, project-менеджером, продакт-менеджером, економістом, економічним радником, консультантом з економічних питань, тестувальником, системним адміністратором, програмістом тощо. Наші випускники працюють не лише в Україні, а й за кордоном – в різних країнах Європи, в США, Канаді, Австралії тощо.
Ви зможете опанувати майбутню професію в зручному для Вас форматі – очно, онлайн (дистанційно), у змішаному форматі. Якісні навчально-методичні матеріали, зокрема у відео-форматі, забезпечують умови для ґрунтовного засвоєння дисциплін освітніх програм. Навчаючись на освітніх програмах кафедри економічної кібернетики, студенти мають можливість адаптувати освітній процес під свої потреби, розвинути як комунікаційні навички, так і навички використання сучасних інформаційних технологій, що є дуже важливим в умовах цифрової економіки. Викладачі кафедри економічної кібернетики створили гнучке, доступне та ефективне середовище для навчання.
Студенти кафедри економічної кібернетики мають можливість скористатися всіма перевагами навчання в Сумському державному університеті, зокрема можливостями академічної мобільності!
Академічна мобільність відкриває безліч можливостей для студентів – програми обміну, стипендії та гранти, які покривають не лише навчання, а й проживання, міжнародні літні школи, стажування й практики за кордоном, міжнародні дослідницькі проєкти тощо.
Звертаємо увагу абітурієнтів на регіональний коефіцієнт у вступній компанії 2024. Для Сумської області регіональний коефіцієнт – 1,07! Під час подачі заяв на одну й ту саму спеціальність Ваш рейтинговий бал у СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ буде вищим і ви матимете більше шансів для вступу.
Ми в соціальних мережах:
Детальніше про освітню програму «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» можна дізнатися на сайті https://ek.biem.sumdu.edu.ua/ за телефоном +380668204305 або посиланням: https://abiturient.sumdu.edu.ua/…/ekonomichna…/
Приєднуйтеся до наших освітніх програм і станьте лідером у світі бізнесу та технологій! Ваша майбутня кар’єра починається з освітніх програм «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» та «Економічна кібернетика»! Чекаємо на Вас!