Захист кваліфікаційних магістерських робіт студентами кафедри “Економічна кібернетика”

📌 22.12.2022 завершила роботу державна екзаменаційна комісія з захистів кваліфікаційних магістерських робіт.

До членів комісії входили: генеральний директор ТОВ “Ракун Технолоджиз Україна” Олексій Радовіченко, завідувачка кафедри економічної кібернитики Віталія Койбічук, доценти кафедри Антон Бойко та Ганна Яровенко.

✔️ 5 робіт захищено з оцінкою “відмінно” та 2 роботи – з оцінкою “добре”;
✔️ 6 здобувачів вищої освіти захищалися державною мовою, Софронов Вадим захищався англійською мовою.

Характеризуючи підсумкові результати захисту кваліфікаційних робіт, члени екзаменаційної комісії відзначають високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти.

👏🏻 Щиро вітаємо наших студентів: В’юннік Анастасію, Грек Катерину, Дегтяр Анастасію, Мільчакова Сергія, Кобзенко Вікторію, Ревенко Артема, Софронова Вадима з успішним захистом їх досліджень та бажаємо їм нових здобутків у їх подальшому житті.