Анонс вебінару «Протидія криптоджекінгу в країнах ЄС»

Запрошуємо долучитись до вебінару «Протидія криптоджекінгу в країнах ЄС», що відбудеться 26 березня 2024 року о 13:00. Спікером виступить Вікторія Боженко, к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики
Основна вебінару – інтеграція передового досвіду Європейського Союзу у сфері захисту персональних комп’ютерів і мобільних пристроїв від загроз незаконного майнінгу та криптоджекінгу.

Запрошуємо всіх бажаючих, хто зацікавлені у проєктах програми Еразмус+ та тематиці вебінару.

Вебінар буде проведено у межах реалізації виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз» у Сумському державному університеті.

Прохання учасникам попередньо зареєструватись. Після реєстрації учасники отримають посилання – доступ до вебінару.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMNeBxY0TFtoXCOcrCp8sxHFwLKKnhfD82mkMUdwKK5H9_0g/viewform?usp=sharing

За результатами проходження вебінару всім учасникам будуть видані сертифікати про участь.