Чи можна вивчити програмування Python за 4 місяці?

Так можна!

Python – це найпопулярніша мова програмування, що має широке застосування у розробці сайтів, ігор, аналітиці даних.

Кількість вакансій розробників на Python від junior до senior зростає, особливо у європейських та американських проектах. Тому, оволодівши базисом Python, ви зможете вибрати для себе будь-який напрямок та ІТ-компанію у роботі.

За даними сайту вакансій в Україні, середня ІП “Python developer” в Україні 80000 грн. Термін зростання з junior до middle спеціаліста 3 роки.

Цікаво? Тоді відвідайте безкоштовний воркшоп зі знайомством з Python у Powercode Academy.

На воркшопі ви зможете отримати відповіді на такі запитання:

• З чого розпочати навчання Python?
  • Які знання потрібно мати початківцям?
  • На які проекти можуть подаватися початківці після навчання?
  • Де шукати роботу після курсів?

А також ви дізнаєтеся про інструменти аналізу даних з практичного заняття – бібліотеки pandas (Series та DataFrame).

Бонуси. Кожен відвідувач воркшопу отримає промокод зі знижкою на курс та можливість виграти особливі умови навчання. А на курсі Python, крім практики, на вас чекають безкоштовні заняття з англійської для ІТ та підготовка до технічного та стрес-інтерв’ю.

Отже, реєструйтесь та станьте розробником цього року 👉 https://powercode.academy/uk/webinars/workshop-python/?utm_source=telegram&utm_medium=post&utm_campaign=it_v_ua .