Добірка вакансій у сфері нетехнічного ІТ

ІТ-індустрія пропонує безліч кар’єрних можливостей, які не обмежуються лише технічними ролями. У цій публікації ми підготували добірку вакансій у нетехнічних ІТ-сферах, які надають студентам та професіоналам можливість дослідити динамічну кар’єру в технологічній індустрії, не вимагаючи глибоких технічних знань.

💼 Project Manager в SpaceWhale

Шукають високомотивованого та досвідченого менеджера проєктів середньої та вищої ланки із досвідом 3-5 років у проєктному менеджменті.

💼 Product manager в Agroplace

Потрібен досвід роботи на позиції Product Manager або у суміжних ролях в IT або агротехнологічних компаніях.

💼 Middle Business Analyst в TemaBit Fozzy Group

Хочете працювати над українським продуктом та дарувати радість українцям та маєш досвід роботи в ролі бізнес-аналітика від 2-х років? Дивіться цю вакансію.

Інформація підготовлена за матеріалами IAMPM