Інсайти про початок кар’єри: записи online-воркшопів з JOB EXPO

З 4 по 7 березня у Києві відбувся кар’єрний фестиваль  JOB EXPO, який продукував безліч безцінних ідей щодо різних кар’єрних шляхів і стратегій професійного розвитку. У рамках цієї насиченої події кілька online-воркшопів надали учасникам можливість отримати знання з перших вуст від експертів галузі. Ми ділимося з  вами записами вибраних воркшопів, корисних для професійного зростання та розвитку.

• KPMG: Побудова кар’єри – як зберегти продуктивність і внутрішню рівновагу. Спікерка: Мирослава Ільчук, Старша спеціалістка із залучення талантів. Під час цієї сесії спікерка поділилася безцінними порадами щодо навігації під час пошуку роботи, визначення особистих цінностей і збереження стійкості у складні часи. Від порад щодо отримання роботи мрії до збереження душевного спокою протягом усього процесу учасники отримали корисну інформацію, яка допоможе просунути свою кар’єру вперед.
  • SoftServe: Вступив до ІТ, що далі? Спікер: Євгегій Удовиченко, менеджер SoftServe Academy. Доповідач занурився в різноманітний ландшафт сучасного ІТ, обговорюючи ключові напрямки та необхідні навички для професіоналів-початківців. Учасники дізналися про роль Академії SoftServe у наданні людям навичок, необхідних для роботи, налаштовуючи їх на шлях успіху в динамічній ІТ-індустрії.
  • PCB: Аналіз фінансового стану підприємства. Управління екологічними та соціальними ризиками. Спікерка: Марія Острянко, кредитний аналітик бізнес-клієнтів відповідальний за оцінку екологічних та соціальних ризиків. Марія Острянко надала загальний огляд фінансового аналізу на підприємствах, підкресливши важливість оцінки екологічних та соціальних ризиків. Учасники отримали уявлення про діяльність ПроКредит Банку, методології фінансового аналізу та стратегії управління ризиками.
  • Boosta: Не ІТ-професії в ІТ-компаніях, або Як увійти в ІТ, якщо не хочеш кодувати. Спікерка: Анна Поліщук, Recruiter. Спікерка розповіла про різноманітні посади в ІТ-компаніях, які не займаються кодуванням, проливаючи світло на можливості цифрових професій і сучасних технологій. З практичними порадами щодо початку кар’єри без попереднього досвіду, учасники отримали цінні поради від досвідченого рекрутера.
  • Genesis: Інтро в продуктову аналітику. Спікер: Дмитро Канєвський, Head of Product. Дмитро Каневський представив комплексний вступ до продуктової аналітики, охоплюючи роль продуктових аналітиків, аналіз показників і стратегії отримання пропозицій про роботу мрії. Учасники отримали уявлення про динамічну сферу продуктової аналітики та її роль у досягненні успіху бізнесу.

Заохочуємо всіх бажаючих скористатися записами згаданих  воркшопів для активного професійного зростання та прийняття обґрунтованих рішень щодо своєї кар’єри.

Інформація підготовлена за матеріалами JOB EXPO