Кіберспортивна подія CYBER DAY

2 грудня пройшла кіберспортивна подія CYBER DAY, організована Центром кіберспорту СумДУ при підтримці Кафедри економічної кібернетики ННІ БіЕМ, Спортивного клубу СумДУ, Інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ, Сумського Державного університету, Федерації кіберспорту України та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.

В рамках заходу пройшли 3 кіберспортивні турніри, в яких прийняло участь 42 учасника: школярі та студенти. Спонсорами турніру виступили: Клуб віртуальної реальності Mr.VR та інтернет-магазин ComicsMania.

Переможцями турніру Mortal Kombat 1 [Cyber Day] стали: 1-е місце – Єгор Гуцал. 2-е місце – Наумко Тимур. 3-е місце – Єгор Левчич.

Переможцями турніру Minecraft Bed Wars [Cyber Day] стали: 1-е місце – Кравченко Дмитро. 2-е місце – Данііл Васькін. 3-е місце – Гончаренко Арсеній.

Переможцями турніру Valorant [Team Deathmatch] стали: 1-е місце – команда “ddlc”: Денис Лобанов, Віхтенко Данило, Богдан Єгоров, Сєваті Євген, Стадник Віталій. 2-е місце – команда “Eto ne golda”: Наумко Тимур, Єгор Гуцал, Островський Антон, Кравченко Дмитро, Єгор Левчич. 3-е місце – команда “2k_goblins”: Володимир Горохов, Басанець Егор, Данііл Строєвський, Горшков Дмитро, Нiкiта Соя.