Навіщо бізнес-аналітику розумітися на даних?

В рамках вивчення дисципліни “Big-data  та хмарні технології в економіці» студенти 4 курсу ОПП «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» взяли участь у вебінарі «Навіщо бізнес-аналітику розумітися на даних?», який відбувся 30 листопада 2023 року.

Спікерка вебінару – Дарія Сидоренко – Senior Manager та Data Analytics Consulting в EPAM.  Дарія має досвід роботи як в сфері IT так і стратегічного консалтингу: вона працювала бізнес-консультантом в компанії “Великої четвірки”, в IT вже 12 років.

Під час вебінару було розглянуто питання

– чи існують великі  відмінності між бізнес-аналітиком та аналітиком даних в дата проєктах;

– що треба знати і з чого можна почати, щоб підвищити свої шанси на потрапляння в такі проєкти;

– чи багато бізнес-аналітиків хочуть і можуть стати аналітиками даних;

– чи існує BABOK для аналітиків даних і як він може допомогти DAMA Ukraine Kyiv тощо.

Переглянути запис вебінару «Навіщо бізнес-аналітику розумітися на даних?» можна за посиланням

Участь студентів освітніх програм у відкритих вебінарах є важливої складовою практично-орієнтованої підготовки здобувачів вищої освіти.

Кафедра економічної кібернетики рекомендує студентам активно долучатись до відкритих лекцій, вебінарів, тренінгів.

Анонс вебінаров розміщено на сайті кафедри економічної кібернетики.

Кафедра економічної кібернетики запрошує студентів освітніх програм «Економічна кібернетика», «Економічна кібернетика та бізнес аналітика», «Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор»  приєднатись до групи  «Вакансії, вебінари, стажування ЕК», де постійно розміщується актуальна інформація щодо вакансій,  стажування, майбутніх вебінарів та корисні поради щодо працевлаштування тощо.  Посилання до приєднання.

Аналіз інформації щодо можливих стажувань, вакансій, участь у вебінарах дозволить  проаналізувати сучасні тренди ринку праці, розвитку ІТ сфери, вимоги до фахівців різних компаній, що є дуже корисним для всіх, хто хоче почати діяльність  в ІТ