Онлайн зустріч «Як розпочати кар’єру в ІТ-сфері»

12 листопада в рамках вивчення дисципліни «Прикладна економетрика» відбулася зустріч студентів освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» (магістр) з бізнес-аналітиком компанії MintyMin, випускником кафедри економічної кібернетики – Єгором Підопригорою.

Як розпочати кар’єру в ІТ-сфері, які труднощі можуть виникати, коли шукаєш роботу в ІТ-сфері, сучасні вимоги до початківців та фахівців в  сфері ІТ, роль та задачі бізнес-аналітика в сучасних умовах – на ці та багато інших питань звернув увагу Єгор під час зустрічі зі студентами.

Окремий блок онлайн зустрічі було присвячено збору та аналізу статистичних даних в сучасних умовах ведення бізнесу, інструментам для аналізу даних.

Сподіваємось, що корисні поради Єгора щодо пошуку роботи, навчання в університеті допоможуть студентам оптимізувати  процес навчання та допоможуть у пошуках роботи.

До зустрічі приєдналися студенти 1, 2, 3 курсів ОПП «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» та студенти 1 курсу ОПП «Кіберспорт і розробка комп’ютерних ігор».  Такі зустрічі є дуже корисними для студентів, оскільки надають можливість дізнатись про власний досвід колишніх студентів кафедри економічної кібернетики, про застосування отриманих знань на практиці.

Колектив кафедри  економічної кібернетики щиро вдячний  Єгору Підопригорі за актуальну та змістовну зустріч, за приємні спогади про роки навчання і сподівається на продовження плідної співпраці.