Прожарка резюме від кар’єрної консультантки Наталії Поставної

У конкурентному середовищі пошуку роботи створення яскравого резюме – це ключ до того, щоб привернути увагу потенційних роботодавців. Щоб пролити світло на мистецтво вдосконалення резюме, ми пропонуємо вам ознайомитися з прожаркою резюме від кар’єрної консультантки Наталії Поставної і Happy Monday.

Сильні сторони:

• Комплексна структура: Всі розділи резюме присутні і добре виділені, що полегшує навігацію для рекрутерів, які шукають необхідну інформацію;
  • Виразна фотографія: Незвична для електронних резюме чорно-біла фотографія додає унікальний штрих, який привертає увагу;
  • Включення необхідної інформації: Резюме ефективно включає в себе всі необхідні деталі для аналізу та оцінки.

Сфери для вдосконалення:

• Нечітка мета: Цілі резюме бракує чіткості. Важливо чітко вказати посаду, на яку претендує кандидат.
  • Перевірка посилань: Переконайтеся, що всі надані посилання активні та актуальні для легкого доступу до додаткової інформації.
  • Розширений розділ резюме: Замініть блок “Soft Skills” лаконічним розділом “Summary”. Підкресліть переваги та компетенції кандидата в 3-5 реченнях, щоб зацікавити рекрутерів.
  • Покращена деталізація досвіду роботи: У розділі “Досвід роботи” чітко вкажіть роки роботи та окресліть функціональні обов’язки. Подумайте про те, щоб поміняти місцями блоки “Досвід роботи” та “Навички” для кращої організації.
  • Деталізація освіти: Включити роки навчання в розділ “Освіта” і видалити позначення ступеня.
  • Маркування рівня володіння мовою: Перейменувати блок “English/рівень” на “Володіння мовами” і вказати рівні володіння мовою, наприклад, “English — В1 (Intermediate)”.
  • Відповідні професійні навички: Адаптуйте розділ “Hard Skills” так, щоб він містив лише ті навички, які відповідають бажаній посаді.
  • Вдосконалена презентація проекту: Перейменуйте блок “Власні проекти та хобі” на “Проекти” і подайте їх у зворотному хронологічному порядку, включаючи роки, назви проектів, посади, які ви обіймали, та короткий опис проектів.

Загальна оцінка резюме: 8/10

Інформація підготовлена за матеріалами Happy Monday.