Результати Відкритого анімаційного конкурсу, приуроченого до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”

26 листопада відбулася презентація та захист кращих робіт, що були подані на відкритий анімаційний конкурс, приурочений до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”, що проходить щорічно на згадку про жертв Голодомору.

На конкурс було подано 18 робіт. Були відібрані кращі 11. Захист проходив онлайн, також відбувалася онлайн-трансляція заходу.

Переможцем конкурсу став Віталій Браницький (ПДАБА, м. Дніпро). Тут і публікуємо його роботу.

Конкурс проходив в рамках Тижня неформальної освіти “Мистецтво жити разом”, що відбувся при організаційній підтримці Сумського державного університету та DVV International в Україні. Конкурс також проходив в підтримку освітньої програми “Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор”.