Результати кіберспортивного турніру з дисципліни Overwatch 2 “CYBER SUMDU [Overwatch 2 FFA]”

27 листопада пройшов перший в Сумах відкритий кіберспортивний турнір з дисципліни Overwatch 2 “CYBER SUMDU [Overwatch 2 FFA]”, організований Центром кіберспорту СумДУ при підтримці Кафедри економічної кібернетики ННІ БіЕМ, Спортивного клубу СумДУ, Інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ, Сумського Державного університету, Федерації кіберспорту України та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots. На турнір зареєструвались 24 учасники (з них 20 – школярів та 4 студенти) До плей-оф потрапили 12 учасників. Плей-оф проходив у гібридному форматі: офлайн + онлайн. Офлайн частина була проведена в Конгрес-центрі СумДУ з дотриманням всіх заходів безпеки.

Переможцем турніру став Ярослав Христославенко (школа №29, м.Суми).

Турнір проходив в рамках Тижня неформальної освіти “Мистецтво жити разом”, що відбувся при організаційній підтримці Сумського державного університету та DVV International в Україні. Турнір також проходив в підтримку освітньої програми “Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор”.