Старт безкоштовної онлайн-програми: Зростайте з Google

Малий бізнес є життєво важливим, оскільки він робить значний внесок в економічне зростання, створення робочих місць та інновації, розвиваючи місцеві громади та стимулюючи різноманітність на ринку, тому ми хочемо звернути вашу увагу на нову онлайн програму для власників малих бізнесів та їхніх команд «Зростайте з Google». Програма починається 3 квітня і розрахована на підприємців зі невеликою командою, одноосібних власників бізнесу та людей, які бажають почати власну справу.

Після реєстрації учасники отримають доступ до різноманітних ресурсів, серед яких:

✔️ вісім тижнів безкоштовного навчання, що охоплює такі аспекти, як стратегія, фінанси, маркетинг, продажі та юридичні аспекти;

✔️ віртуальні зустрічі з галузевими експертами та переконливі приклади з реального життя малих підприємців;

✔️ активна спільнота, що сприяє співпраці між українськими бізнес-візіонерами-однодумцями;

✔️ навчальні матеріали, покликані допомогти у розробці ефективних стратегій та планів дій;

✔️ можливість менторства, спрямованого на розвиток 100 перспективних підприємств.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму «Зростайте з Google» можна за посиланням.