Вітаємо асистента кафедри економічної кібернетики Кушнерьова Олександра Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

6 березня відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з економіки асистента кафедри економічної кібернетики Кушнерьова Олександра на тему « Детермінанти поширення та локалізації кіберзагроз в умовах цифровізації національної економіки ».

Висловлюємо вдячність складу разової спеціалізованої вченої ради: голові ради д.е.н., професорці Школьник Інні Олександрівні, офіційним опонентам д.е.н., професорці Маргасова Вікторія Генадіївна, д.е.н., професору Демчишак Назар Богданович, рецензентам к.е.н., доценту Семеног Андрій Юрійович, к.е.н., доцентці Пахненко Олені Михайлівні за підтримку, за грунтовний аналіз дисертації та участь у проведені засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Також велика подяка науковим керівникам Олександра Сергійовича: д.е.н., професору Бойко Антону Олександровичу.

Вітаємо Олександра Сергійовича з новим науковим досягненням та бажаємо подальших успіхів у науці.