Перспективна можливість: Оплачувана інтернатура в ПриватБанку для талантів-початківців

Готовий поринути у динамічний світ інновацій та фінансових послуг? ПриватБанк запрошує амбітних студентів на оплачувану інтернатуру до їхньої ІТ-команди.

Ставши частиною команди ПриватБанку, ви отримаєте цікавий досвід, гнучкий графік роботи та можливість співпрацювати з командою цілеспрямованих професіоналів.

ПриватБанк цінує людей, які мають пристрасть до розвитку в банківському секторі, креативне мислять та мають аналітичні здібності, вміють працювати в команді та володіють англійською мовою.

Деталі стажування:

Тривалість: 3 місяці з 8-годинним робочим днем або 6 місяців з 4-годинним робочим днем.

Початок програми: травень 2024 року.

Формат роботи: Офлайн та гібридні можливості, доступні в Києві та Дніпрі; онлайн-варіанти, доступні з інших локацій.

Якщо вас зацікавила можливість розпочати кар’єрний шлях та розкрити свій потенціал разом із ПриватБанком. Дізнатися більше та зареєструватися на програму оплачуваної інтернатури можна за посиланням.