Українські інженери представили демоверсію гри зі штучним інтелектом для створення персонажів

Українська команда GlobalLogic представила демоверсію гри, яка використовує штучний інтелект для створення персонажів.

Спираючись на досягнення студії Replica Studios, фахівці використали хмарні технології Google разом із моделлю Gemini Pro, щоб втілити свою інноваційну концепцію в життя. Модель Gemini Pro полегшила генерацію голосу та поведінки, проклавши шлях до по-справжньому захоплюючого досвіду для гравців. Команда GlobalLogic реалізувала демонстраційну гру на Unreal Engine 5, інтегрувавши Vertex AI, фреймворк Google, пристосований для машинного навчання.

У демо-версії штучний інтелект займає центральне місце у створенні мовлення та образів персонажів. Розробники підкреслюють, що неігрові персонажі (NPC) наділені «мотивацією та індивідуальністю», що дозволяє їм безперешкодно взаємодіяти як з гравцями, так і з іншими персонажами. Примітно, що персонажі, керовані штучним інтелектом, динамічно адаптують діалоги під час взаємодії з гравцями, усуваючи необхідність вичерпного ручного написання сценаріїв для кожної можливої реакції.

Цей новаторський проєкт підкреслює зростаючу присутність України у сфері ігор зі штучним інтелектом і обіцяє майбутнє, в якому віртуальні світи збагатяться безпрецедентною глибиною та реалістичністю.

Інформація підготовлена за матеріалами gamedev.dou.