Робоча зустріч з виконавцями проєкту Жана Моне «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз» (EU_PITCH)

16 листопада 2022 року в онлайн форматі відбулася робоча зустріч з виконавцями проєкту Жана Моне «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз», що реалізується в Сумському державному університеті викладачами кафедри економічної кібернетики та кафедри фінансових технологій і підприємництва.

Зустріч присвячена ознайомленню виконавців проєкту з планом заходів на 2022-2023 н.р. та очікуваними результатами реалізації проєкту на цьому етапі.

Основними завданнями на першому етапі виконанння проєкту було встановлено:

1. Розробка та викладання навчального курсу «Європейські політики і практики забезпечення кібербезпеки у фінансовій системі» .
  2. Проведення серії вебінарів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності з європейськими підходами в протидії кібершахрайствам у фінансовому секторі.
    • Вебінар «Протидія криптоджекінгу в країнах ЄС» (квітень 2023 р.)
    • Вебінар «Досвід ЄС щодо інтеграції кіберризиків в ERM-галузі фінансових послуг» (травень 2023 р.)
  1. Організація міжнародної інтернет-конференція «Виклики кібербезпекиу сфері фінансових послуг» (червень 2023 р)
  2. Публікація результатів досліджень в фахових вітчизняних та зарубіжних журналах.
  3. Проведення робочих зустрічей на регулярній основі для обговорення поточних питань реалізації проекту Жана Моне «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз» (EU_PITCH)