У Сумській громаді оголосили конкурс стартапів з фінансуванням до 200 тис. грн

У громаді міста Суми оголосили конкурс для стартапів, який пропонує фінансування до 200 000 гривень для підтримки інноваційних бізнес-ідей та підприємницьких ініціатив. Цей конкурс – чудова можливість для підприємців-початківців та бізнес-професіоналів втілити свої проєкти в життя, отримавши значну фінансову підтримку.

📌 Хто може взяти участь?

• представники бізнесу та фізичні особи-підприємці (ФОП);
  • науковці, викладачі, аспіранти та студенти, які мають намір започаткувати бізнес у Сумській громаді.

📆 Заявки на участь у проєкті приймаються до 1 серпня 2024 року.

Щоб допомогти заявникам у підготовці їхніх проєктів, Стартап-центр та NTSA надаватимуть консультації з 24 червня по 5 липня 2024 року. Ці консультації покликані допомогти вдосконалити та покращити проєктні пропозиції, збільшуючи шанси на успіх.

➡️ Щоб записатися на консультацію, учасникам необхідно заповнити коротку форму за посиланням.

📍Детальна інформація про конкурс є на Інформаційному порталі Сумської  міської ради.

Не пропустіть цю фантастичну можливість отримати фінансування та підтримку для свого стартапу!