Вітаємо аспірантку кафедри економічної кібернетики Єфіменко Аліну Юріївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

17 червня 2024 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності “Економіка” аспірантки кафедри економічної кібернетики Єфіменко Аліни Юріївни на тему: “Вплив капіталізації банків на макроекономічну стабільність”.

Висловлюємо вдячність складу разової спеціалізованої вченої ради: голові ради д.е.н., професорці, першій проректорці Школьник Інні Олександрівні, офіційним опонентам д.е.н., професору Житарю Максиму Олеговичу, к.е.н., доценту Жаворонку Артуру Віталійовичу, рецензентам д.е.н., доцентці Дудченко Вікторії Юріївні, к.е.н., доцентці Криклій Олені Анатоліївні за проведений ґрунтовний аналіз дисертації, надані цінні коментарі та участь у проведенні засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Також велика подяка науковій керівниці Аліни Юріївни: к.е.н., старшій викладачці Позовній Ірині Вікторівні.

Вітаємо Аліну Юріївну з новим науковим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні.