Підсумки I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Інформатики та кібернетики та Кількісних методів в економіці»

В грудні 2011 року кафедрою економічної кібернетики ДВНЗ “Української академії банківської справи Національного банку України” проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за наступними галузями наук: “Інформатика та кібернетика”, “Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)” (відповідно до Наказу МОНМС України № 1187 від 13.10.2011 р.).

Призерами І-го туру конкурсу з рекомендацією до участі у ІІ-му турі стали

з галузі наук “Інформатика та кібернетика“:

1-місце: Наливайко Віталій Юрійович, група МЕК-12 (тема наукової роботи: “Автоматизація процесу прогнозування біржової інформації на основі нейромережевого моделювання”), науковий керівник – асистент Сергієнко О.В.;

2-місце: Радовіченко Олексій Олегович, група МЕК-12 (тема наукової роботи: “Моделювання і автоматизація оцінки операційних ризиків в комерційних банках”), науковий керівник – доцент Яровенко Г.М.

з галузі наук “Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)“:

1-місце: Манжула Іван Павлович, група МЕК-11 (тема наукової роботи: “Моделювання оцінки результативності праці віддалених співробітників”), науковий керівник – доцент Перхун Л.П.;

2-місце: Павленко Тетяна Юріївна, група МЕК-11 (тема наукової роботи: “Моделювання оцінки конкурентоспроможності страхових компаній “), науковий керівник – доцент Яровенко Г.М.;

3-місце: Кулініч Наталія Володимирівна, група МЕК-11 (тема наукової роботи: “Моделювання стабільної частини залишків на поточних рахунках клієнтів банку “), науковий керівник – асистент Яременко Н.С.

Кафедра економічної кібернетики вітає всіх переможців та бажає їм успіхів у ІІ-му турі конкурсу!