Підсумки студентської наукової конференції

За результатами проведення ХІV студентської наукової конференції “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: погляд у майбутнє” за підсекцією “Інформаційні технології в сучасній економіці” призові місця вибороли:

І місце – Юнчик Микола Володимирович, ЕК-81, тема доповіді: “Теселяція як спосіб підвищення деталізації зображення”, науковий керівник – доцент, к.е.н. Домбровський В.С.;

ІІ місце – Манжула Іван Павлович, ЕК-71, тема доповіді: “Автоматизація управління маркетингом підприємств малого та середнього бізнесу”, науковий керівник – доцент, к.е.н. Подоляка О.І.;

ІІІ місце – Концедал Богдан Сергійович, ЕК-02, тема доповіді: “Функціональне програмування. Мова F#”. Науковий керівник – доцент, к.е.н. Колдовський В.В.

За підсекцією “Математичні методи та моделі в сучасній економіці” почесні місця вибороли:

І місце – Голуб Іван Геннадійович, Хороленко Дмитро Ігорович, ЕК-92, тема доповіді: “Автоматизація рішення транспортних задач”, науковий керівник – ас. Яременко Н.С.

ІІ місце – Левченко Владислав Олексійович, ЕК-92, тема доповіді: “Використання Macromedia Flash для створення панорам”, науковий керівник – викл.-стажист Зеленська М.І.

ІІІ місце – Любіш Софія, ЕК-72, тема доповіді: “Нерациональное поведение при принятии рациональных решений”, науковий керівник – доц., к.ф.-м.н. Братушка С.М.

Наближчим часом на сайті кафедри будуть розміщені тексти доповідей учасників конференції.