Студент 4-го курсу Акіменко Володимир став учасником програми Microsoft Student Partners

Студент четвертого курсу спеціальності «економічна кібернетика» Акіменко Володимир увійшов до числа студентів-партнерів Microsoft. Microsoft Student Partners – це щорічна глобальна програма нагородження та визнання досягнень студентів у сфері вивчення та впровадження iнформацiйних технологій Microsoft. Звання Microsoft Student Partners надається найбільш активним студентам технічних спеціальностей і аспірантам на один академічний рік (вересень-червень).

Завдання студентів-партнерів:

• Підтримувати локальні ІТ-клуби або групи розробників;
  • Впроваджувати студентські програми Microsoft (MSDNAA, DreamSpark, ImagineCup);
  • Активно брати участь в житті online-спільноти, публікуючи свої статті та відео-матеріали (techdays.in.ua, it-club.in.ua, власні блоги);
  • Брати активну участь в локальних заходах для студентів

Список всіх студентів-партнерів розміщено на офіційній сторінці фірми Microsoft.

Успішна участь студентів спеціальності «економічна кібернетика» у подібних програмах підтверджує, що наші студенти отримують не тільки ґрунтовні економічні знання, але і достатню підготовку у сфері інформаційних технологій.