Участь доцента кафедри економічної кібернетики у Дні технологій JAVA (Java Day Kiev)

Доцент кафедри економічної кібернетики Подоляка Олег Іванович прийняв участь у роботі конференції Java Day Kiev (19 жовтня 2011, м.Київ), яка була присвячена технологіям розробки програмного забезпечення на платформі Java. Конференція була організована компанією «ЕПАМ Системз» (м.Київ) за підтримки найбільшого у світі розробника програмного забезпечення Oracle Corporation. Даний захід був організований для фахівців, які займаються розробкою сучасних інформаційних систем, тому доповіді носили практичне спрямування. Були розглянуті питання тестування продуктивності Java, особливості розробки відмовостійких прикладних програм тощо.

Программа мероприятия:

9.30 – 9.40 – Александр Орехов («ЭПАМ Системз», Киев), Вступительное слово

9.40 – 10.20 – Сергей Куксенко (Oracle), «Искусное тестирование производительности (Java)»

10.20 – 11.10 – Игорь Блинов («ЭПАМ Системз», Минск), «Java 7 и JDK7»

11.10 – 11.30 — Перерыв на кофе

11.30 – 12.15 – Сергей Куксенко (Oracle), «Модель памяти Java в деталях»

12.15 – 13.00 – Виктор Тесленко (независимый консультант и тренер по Java-технологиям), «Актёры в JVM: архитектура для конкурентных отказоустойчивых приложений в картинках»

13.00 – 13.30 – Андрей Зубинский (журналист, аналитик компании DD&IIP) «Java FX и новые версии Java SE для десктоп-приложений: основные тенденции»

13.30 – 14.15 — Перерыв на обед

14.15 – 15.00 – Елена Сирота («ЭПАМ Системз», Киев), «Dependency Injection in Java EE 6»

15.00 — 15.30 — Игорь Паламарчук (директор учебного центра «i-Klass») «Java и тенденции развития архитектуры современных информационных систем. Перспективы для бизнеса»

15.30 – 16.15 – Сергей Куксенко (Oracle), Сессия вопросов и ответов по производительности Java

16.15 — Закрытие конференции.