Вебінар «Методи прогнозування широкого спектру економічних показників – чинників корупції та тіньової діяльності»

Кафедра економічної кібернетики запрошує всіх охочих взяти участь у вебінарі на тему «Методи прогнозування широкого спектру економічних показників – чинників корупції та тіньової діяльності». Зверніть увагу, що для участі у вебінарі необхідно заповнити форму реєстрації.

🗓️ дата і час: 8 жовтня, 10:00

🙋‍♀️ спікерка: Койбічук Віталія Василівна,  к.е.н., доцентка, кафедра економічної кібернетики

💻 формат: онлайн-зустріч

🔗 посилання на реєстрацію: Google Forms

🤝 посилання на зустріч: Zoom

🆔 ідентифікатор конференції: 864 1940 7657

🔒 код доступу: 095702

Подію організовано в межах навчального курсу «Антикорупційна політика та політика протидії тіньовій економіці ЄС» міжнародного гранту – модуль Жана Моне «Протидія корупції та тіньовій економіці: крок за кроком до спільної Європи» («Anti-corruption and countering shadow economy: step by step to common Europe»).

Запрошуємо студентів, викладачів, дослідників та всіх зацікавлених у темі приєднатися до обговорення актуальних питань прозорості економічної системи та методів прогнозування!