Вебінар «Методи виявлення соціальної інженерії та боротьби з кібершахрайством у фінансовій сфері в ЄС та Україні»

06.03.2024 відбувся вебінар «Методи виявлення соціальної інженерії та боротьби з кібершахрайством у фінансовій сфері в ЄС та Україні», який було проведено д.е.н., доценткою, доценткою кафедри економічної кібернетики Сумського державного університету, запрошеною професоркою кафедри комп’ютерних наук та інженерії Мадридського університету Карлоса ІІІ.

Захід було організовано в рамках модулю Жана Моне «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз», що фінансується програмою Еразмус+ (101085364-EU_PITCH-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). У заході прийняли участь студенти та викладачі з Маріупольського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Полтавського державного аграрного університету, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій, Роменського фахового коледжу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ.

Під час вебінару спікером було висвітлено питання щодо видів соціальної інженерії у фінансовій сфері, їх подальшим прогнозам та таким методам протидії і боротьби, як навчання та підвищення свідомості, застосування технологічних рішень, аудиту безпеки та оцінки ризиків, моніторингу внутрішнього доступу, застосування практичних випробувань.