Відзначаємо досягнення кафедри економічної кібернетики в 2023 році

Ми раді повідомити, що кафедра економічної кібернетики була відзначена почесними нагородами від Сумського державного університету за виняткові результати роботи у 2023 році .

Кафедра економічної кібернетики була нагороджена за зайняте ІІІ місце в рейтингу кафедр за результатами діяльності в 2023 році. Це досягнення підкреслює відданість та наполегливу працю наших викладачів, співробітників та студентів у просуванні місії та цілей кафедри.

Також кафедра економічної кібернетики була відзначена дипломом, переможця конкурсу «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2023 році» у номінації «Кращі кафедри» за зайняте ІІІ місце. Ми пишаємося цим досягненням, адже воно підкреслює прихильність нашої кафедри до просування знань та інновацій в галузі економічної кібернетики.

Ми висловлюємо щиру подяку всім викладачам, співробітникам і студентам за їх непохитне прагнення до розвитку і сподіваємося на досягнення ще більших успіхів у майбутньому!